Сьогодні до ДНЗ «Іркліївський професійний аграрний ліцей» завітали військові Луганського прикордонного загону «Помста». І не просто так, а подарували прапор та подякували колективу ліцею за підтримку своїх побратимів, що зараз боронять незалежність України.

        2024 06 10 09 21 35 250

Опубліковано: 10 червня 2024
Перегляди: 48
Детальніше: Військові Луганського прикордонного загону «Помста», подарували прапор та подякували колективу ліцею

5 червня 2024 року відбулася ІІІ Всеукраїнська наукова-практична конференція «Охорона довкілля, використання природних ресурсів та забезпечення екологічної безпеки».

Конференція проходила дистанційно, організатором виступив НМЦПТО в Запорізькій області. Від ДНЗ «Іркліївський професійний аграрний ліцей» участь в конференції взяла викладачка хімії та біології і екології Лариса Миколаївна Черненко.

Викладачі-природничники з різних куточків України ділилися власним досвідом щодо виховання у здобувачів освіти екологічної компетентності як на уроках, так і в позаурочний час. Розглядалися різноманітні форми та методи роботи викладачів в навчальних закладах: гурткова робота, організація екологічних стежин, екологічні проєкти, співпраця з міжнародними екологічними організаціями, створення інтерактивних плакатів на екологічну тематику і багато іншого. Зустріч пройшла дуже цікаво та насичено.

За результатами проведення заходу планується видання електронного

збірника матеріалів конференції та розміщення його на сайті НМЦПТО у Запорізькій області.

14

Опубліковано: 06 червня 2024
Перегляди: 23
Детальніше: ІІІ Всеукраїнська наукова-практична конференція «Охорона довкілля, використання природних ресурсів...

Наші Захисники дякують майстриням виробничого навчання ДНЗ «Іркліївський ПАЛ» за смачнючі біляші, адже приготовлені вони були по-домашньому та з любов’ю. У кожен шматочок були  вкладені слова МОЛИТВИ за всіх синів та доньок України, а також – безумовна віра у світле та мирне майбутнє.

10

Опубліковано: 06 червня 2024
Перегляди: 36
Детальніше: Смачні біляші нашим Захисникам

5 червня – Всесвітній день охорони навколишнього середовища.

1

         Цей День проголошений Генеральною Асамблеєю ООН з метою поглиблення суспільного усвідомлення необхідності зберігати і покращувати довкілля. Обрання цієї дати обґрунтовано тим, що саме в цей день відкрилася Конференція ООН із проблем навколишнього середовища (Стокгольм, 1972) за результатами якої створено Програму ООН з навколишнього середовища (ЮНЕП).

У 2000 році в цей день розпочато програму ООН «Тисячоліття довкілля – приступити до дій». Програма є ще одним нагадуванням людству про його роль в охороні довкілля. Всесвітній день довкілля вважається однією з найважливіших подій екологічного календаря і щороку відзначається в більш ніж 100 країнах світу, починаючи з 1973 року.

Щорічне святкування дня довкілля допомагає привернути увагу суспільства до екологічних проблем і підкреслює гостру необхідність в зміні ставлення людини до природних ресурсів. Адже довкілля – природній капітал, без якого неможливий розвиток і задоволення потреб людини, створення комфортних умов для існування.

Опубліковано: 06 червня 2024
Перегляди: 48
Детальніше: Всесвітній день охорони навколишнього середовища 2024

23 травня в Україні відзначають День Героїв – борців за свободу країни, починаючи від лицарів часів Київської Русі і до учасників Революції Гідності, бійців АТО/ООС на Донбасі, нинішніх захисників України. Цього дня і в ДНЗ «Іркліївський ПАЛ» відбулися урочисті заходи:

  • Хвилина мовчання;
  • Урочисте підняття Державного Прапора;
  • Урочиста лінійка;
  • Тематичні виховні години в навчальних групах

11 2

Опубліковано: 23 травня 2024
Перегляди: 8