Навчально-практичний центр

Вас вітає навчально-практичний центр (НПЦ) за професією:

"Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва"

на базі Державного навчального закладу

"Іркліївський професійний аграрний ліцей"!!!

1. Наказ про створення навчально-практичного центру.

2. Положення про створення навчально-практичного центру.

3. Програма стажування.

4. Головним завданням НПЦ є застосування та впровадження сучасної сільськогосподарської техніки у навчально-виробничий процес, а також створення цілісної системи новітніх методів професійного навчання на основі вивчення кращого досвіду з освоєння прогресивних технологій сільськогосподарського виробництва з використанням сучасних інстументів та обладнань.

5. Головною метою НПЦ є реалізація завдань щодо вдосконалення практичної підготовки здобувачів освіти, провадження у навчальний процес новітніх виробничих технологій із застосуванням сучасної сільськогосподарської техніки, інструментів і матеріалів, здійснення шляхом співробітництва і взаємодії постійного зв'язку між підприємствами та іншими закладами професійної (професійно-технічної) освіти. Підготовка та стажування майстрів виробночого навчання та викладачів професійної (професійно-технічної) освіти. Обмін досвідом, сучасними технологіями та методами навчання.

6. Пропонуємо:

  • Освітні послуги по стажуванню майстрів та викладачів за професією: "Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва (категорії "А1", "А2")" ;
  • Якісну підготовку та конкурентноспроможних фахівців на ринку праці для сільськогосподарського напрямку;

 

Навчання здійснюється на сучасних тракторах та сільськогосподарських машинах зарубіжного та вітчизняного виробництва. Навчання проводять досвідчені фахівці, які мають теоретичний та практичний досвід. Діяльність НПЦ грунтується на співпраці з такими провідними та потужними сільськогосподарськими підприємствами: СТОВ "Придніпровське", СТОВ "Агроко", ТОВ "ЛЕТОЛ". Навчання НПЦ закінчується перевірними іспитами.

 

 

 

 

on 15 лютого 2023
Перегляди: 347