Учнівське самоврядування

Учнівське самоврядування

1. План роботи учнівського самоврядування.

Голова учнівської РадиКарпенко Вікторія (група №7)

Старостат

  1. Нестеренко Ярослав (група №1)
  2. Нагорний Родіон (група №2)
  3. Рясіченко Анастасія (група №3)
  4. Калюжний Богдан (група №4)
  5. Хоружа Катерина (група №5)
  6. Верескун Юрій (група №6)
  7. Карпенко Вікторія (група №7)
  8. Науменко Анастасія (група №8)
  9. Кондратенко Олександр (група №9)

Заступник голови учнівської Ради- Калюжний Богдан (група №4)

Секретар – Науменко Анастасія (група №8)

Навчально-пізнавальний центр:

  1. Величко Мирослав (група №1)
  2. Нагорний Родіон (група №2)
  3. Головченко Каріна (група №3)
  4. Калюжний Богдан (група №4)
  5. Хоружа Катерина (група №5)
  6. Верескун Юрій (група №6)
  7. Карпенко Вікторія (група №7)
  8. Науменко Анастасія (група №8)
  9. Кондратенко Олександр (група №9)

Центр дисципліни та порядку:

  1. Нестеренко Ярослав (група №1)
  2. Гордієнко Максим (група 2)
  3. Кириченко Вероніка (група №3)
  4. Денищич Олег (група №4)
  5. Васюхно Ілля (група №5)
  6. Завалко Аліна (група №6)
  7. Макаренко Маша (група №7)
  8. Пасько Станіслав (група №8)
  9. Гладун Ярослав (група №9)

Центр соціального захисту учнів:

  1. Волошин Олексій (група №1)
  2. Сивинський Владислав (група №2)
  3. Малєй Марія (група №3)
  4. Ільїнський Олександр (група №4)
  5. Саванєєва Юлія (група №5)
  6. Янченко Вікторія (група №6)
  7. Гриценко Ілона (група №7)
  8. Гриценко Юрій (група №8)
  9. Заволока Катерина (група №9)

Центр здоров’я та спорту:

  1. Федоренко Ігор (група №1)
  2. Судир Сергій (група №2)
  3. Олексієнко Ростислав (група №3)
  4. Головченко Сергій (група №4)
  5. Єрченко Владислава (група №5)
  6. Джуган Ілля (група №6)
  7. Михайліченко Валентин (група №7)
  8. Хміль Юрій (група №8)
  9. Старокожка Руслан (група №9)

Центр дозвілля:

  1. Гриценко Павло (група №1)
  2. Поченков Іван (група №2)
  3. Рєпіна Рада (група №3)
  4. Охріменко Владислав (група №4)
  5. Пуха Сніжана (група №5)
  6. Кречетова Аліна (група №6)
  7. Неруш Микола (група №7)
  8. Кусяк Олександр (група №8)
  9. Кулик Олена (група №9)

Пресс - центр

  1. Бука Богдан (група №1)
  2. Дерфлер Богдан (група №2)
  3. Щербина Максим (група №3)
  4. Лобода Максим (група №4)
  5. Поп Ангеліна (група №5)
  6. Чмеренко Валентин (група №6)
  7. Буряк Валерія (група №7)
  8. Біленко Антон (група №8)
  9. Бердніков Олексій (група №9)

Центр громадсько-корисної роботи:

  1. Кришталь Дмитро (група №1)
  2. Ільїнський Ярослав (група №2)
  3. Будник Богдана (група №3)
  4. Кречетов Євгеній (група №4)
  5. Царинний Олександр (група №5)
  6. Батир Ольга (група №6)
  7. Романова Катерина (група №7)
  8. Задніпровський Владислав (група №8)
  9. Пюро Андрій (група №9)

 

 

on 14 червня 2023
Перегляди: 73